Sanum-терапія

МЕДИЦИНА В РІВНОВАЗІ

З ПРИРОДОЮ

В гармонії з природою ми відчуваємо здоров'я, енергію й життєрадісність. Порушення цього балансу впливає на наше самопочуття і сприяє розвитку хвороб.

Натуральна медицина використовує сили і системи природи для підтримки та відновлення здоров'я. Це основа народу і натуропатії, яка в своєму розумінні розглядає речі як єдине ціле, а людей як єдність тіла, розуму та душі. Виходячи з цього, в ході розвитку людства розвинулося таке важливе поняття, як ЛІКУВАТИ ЛЮДИНУ, А НЕ ХВОРОБУ.

МІКРООРГАНІЗМИ -

ВАЖЛИВІ ПАРТНЕРИ

Сьогодні наука з її сучасними методами клітинної та молекулярної біології підтверджує, що цей принцип, який все взаємопов'язує, також можна застосувати до тієї частини життя, яку ми не бачимо. Ми живемо поряд з широким спектром бактерій, грибів та вірусів, з якими стикаємося як у навколишньому середовищі, так і у власному організмі. На початку минулого століття вже передбачалося, що вони не тільки існують поруч один з одним, але й виконують важливі функції для нашого здоров'я. До того ж було усвідомлено, що біологічні процеси залежать від навколишнього середовища. Так само, як стан води в озері визначає життєздатність фауни і флори у воді, бактерії й гриби змінюються в залежності від оточуючого середовища.

«МІКРОБ - НІЩО, НАВКОЛИШНЄ СЕРЕДОВИЩЕ - ВСЕ!» – 

оголосив Антуан Бешам ще в 19-му столітті. Відхилення внутрішнього середовища, наприклад, кислотно-лужного балансу, призводить до зміни мікробного балансу, а згодом може привести до розвитку захворювань. І навпаки, відновлення внутрішнього середовища стимулює власні регуляторні процеси організму, які протидіють хворобам і сприяють зміцненню здоров'я. Крім того, самі бактерії і гриби безпосередньо впливають на функції організму людини і тварин. Про це свідчать результати проекту мікробіома для бактерій і проекту мікобіома для нижчих грибів у людини. SANUM-терапія використовує цей особливий взаємозв'язок між людьми, тваринами і мікроорганізмами.

ВАШ ШЛЯХ ДО

МІКРОБНОГО БАЛАНСУ

Терапія SANUM - це унікальна концепція терапії з використанням ліків, які виробляються з певних бактерій (препарати Bacto) і нижчих грибів (препарати Myco) з урахуванням традиційного запатентованого процесу. Залежно від захворювання, їх можливо використовувати в терапії як монопрепарати, так і в поєднанні з іншими препаратами SANUM, створеними з екстрактів рослин, тканин органів, фізіологічних карбонових кислот, з мінералів і мікроелементів, а також як препарати, які виробляються з бактерій або грибів при певному процесі та застосовуються особливо для лікування хронічних захворювань.

Підбір препаратів для лікування гострих і хронічних захворювань може проводитися за допомогою елементів SANUM-терапії, які відносяться до системної, базової та імунної регуляції і можуть бути віднесені до власних регуляторних процесів організму.

Мета терапії SANUM - м'яко підтримувати природні регуляторні процеси організму для здорового способу життя у фізичній та психологічній рівновазі.

САНУМ-ТЕРАПІЯ

Життя в природі визначається циклічністю з процесами створення та розпаду, які взаємопов'язані між собою та залежать один від одного. Таким чином, порушення в одній системі неминуче впливає на інші і може призвести до тривалих змін.

ПРИРОДНІ ЦИКЛИ

ОСНОВИ ЖИТТЯ

Цикл росту рослини залежить від таких факторів, як вода, поживні речовини і сонце. Порушення, наприклад, через надмірне сонце / тепло не тільки викликає в'янення рослин, але й змінює склад бактерій у грунті, які утворюють важливі поживні речовини для цих рослин. Нормативні заходи (поливання) дозволяють знову нормалізувати цикл.

З РЕГУЛЮЮЧОЮ СИЛОЮ МІКРООРГАНІЗМІВ

ПРИВЕСТИ ТІЛО ДО РІВНОВАГИ

Людський розвиток також залежить від різних циклів не тільки зовнішніх, але й внутрішніх. У процесі еволюції відбувався постійний контакт і обмін людини з мікроорганізмами (грибами, бактеріями). Цей симбіоз було створено для взаємної вигоди. Присутність певних мікроорганізмів є фундаментальною передумовою для розвитку і підтримки різних процесів в організмі людини. Мікроорганізми не тільки утворюють для нас цінні продукти метаболізму (вітаміни, живлення слизової оболонки кишечника, нейромедіатори для мозку, такі як серотонін), але й виконують регулюючу функцію, наприклад, для розвитку імунної системи.

Поточні дослідження показують, що колонізація мікроорганізмами людини і співіснування з деякими із них важливі для підтримки здоров'я. Порушення в цій спільноті (дисбактеріоз), з іншого боку, є основою для розвитку хвороб.

Вони можуть проявлятися у всіх системах органів, наприклад, в шлунково-кишковому тракті, де дисбактеріоз сприяє розвитку таких захворювань, як кишковий мікоз (кандидоз), а також хронічних запальних захворювань, таких як хвороба Крона і виразковий коліт. Або у пацієнтів, які страждають депресією. Тут дуже часто паралельно можна виявити і дисбактеріоз кишкової флори.

Причин розвитку дисбактеріозу багато, але варто виділити один аспект - стан внутрішнього середовища. Навколишнє середовище впливає на власні метаболічні процеси в організмі. Важливим компонентом внутрішнього середовища є кислотно-лужний баланс. Середовище також залежить від ряду інших компонентів, але надмірне закислення впливає на метаболізм і мікроорганізми.

ЯК ТИ МОЖЕШ

ДОПОМОГТИ СВОЄМУ ТІЛУ?

Мета холістичної терапії - повернути об'єднання мікроорганізмів на симбіоз і надати регулюючий вплив на внутрішнє середовище. Це можна зробити кількома способами. Деякі ви маєте у ваших руках. Великою проблемою, особливо стосовно внутрішнього середовища, є харчування.

Основні продукти, гіркі речовини і низьке споживання промислового цукру, тваринного білку є основою відповідної низькокислотної дієти. Однак, в разі хронічних інфекцій і дисбактеріозу, людині стає важко вирішити проблему підтримуючими заходами. Саме тут на допомогу приходить терапія SANUM з її унікальним терапевтичним підходом. Ліки в основному складаються з певних компонентів різних мікроорганізмів (грибів або бактерій) і препаратів, що підтримують фізіологічний баланс в організмі. Залежно від спрямованості дії окремі препарати можна віднести до трьох елементів SANUM-терапії. Таким чином, залежно від захворювання терапія може бути індивідуально адаптована до потреб пацієнта, щоб м’яко підтримувати організм.

ЕЛЕМЕНТИ

САНУМ-ТЕРАПІЇ

Присутність певних мікроорганізмів - фундаментальна передумова для підтримки здоров'я людини. Все тіло заселено мікроорганізмами (бактеріями і грибами). Їх можна знайти в кишечнику, легенях, на шкірі і слизових оболонках, навіть у крові і генетичному матеріалі (ДНК). На додаток до утворення різних продуктів обміну речовин мікроорганізми також виконують важливі регуляторні функції в організмі.

Порушення в цій спільноті (дисбактеріоз) є основою для розвитку захворювань, як показують поточні результати досліджень. Тому повернення об'єднання мікроорганізмів в симбіоз і регулювання середовища є наріжним каменем терапії SANUM. Для досягнення цього в SANUM-терапії використовуються три різні елементи.

СИСТЕМНЕ

РЕГУЛЮВАННЯ

До лікарських засобів системного регулювання відносяться препарати «Мусо» і препарати карбонових кислот. Препарати «Мусо» виготовлені з певних компонентів різних грибів. Препарати карбонових кислот складаються з різних фізіологічних карбонових кислот.

Метою системного регулювання є підтримуюча терапія як гострих, так і хронічних захворювань відповідно до симптомів.

БАЗИСНЕ

РЕГУЛЮВАННЯ

Виведення і знешкодження кислот - це велика проблема для організму щодня. Кислоти утворюються, з одного боку, під час нормального обміну речовин, але також при розщепленні їжі. Залежно від їжі кислоти виділяються в різному ступені.

Базові препарати базової регуляції складаються з різних лужних інгредієнтів і мінералів і підтримують кислотно-лужний баланс.

ІМУННЕ

РЕГУЛЮВАННЯ

Препарати «Bacto» відносяться до елементу імунної регуляції і виготовлені зі специфічних бактеріальних компонентів. Їх можна використовувати для профілактики, та у разі гострих випадків або надмірної імунної реакції.

Препарати складаються з певних компонентів клітинної стінки бактерій та грибів. Основна увага приділяється підтримці організму в його зусиллях щодо усунення вогнищ хронічних хвороб.

СИСТЕМНЕ

РЕГУЛЮВАННЯ

Людський організм знаходиться в обмеженому просторі в навколишньому середовищі. Він постійно піддається впливу різних подразників. В якості останніх можуть діяти різні фактори, приміром, механічний стрес, сонячне випромінювання (зовнішній подразник), а також бактерії або віруси (внутрішній подразник). Для реагування на ці подразники та підтримання рівноваги в організмі доступний ряд природних регуляторних процесів. У здоровому стані це працює без проблем. При хронічному ацидозі, дисбіозі мікроорганізмів або навіть при інфекції з'являються симптоми гострого захворювання. У багатьох випадках організм здатний позбавитися гострих симптомів без допомоги. Однак якщо це не вдається, хвороба може перерости у хронічну. Гострі симптоми, крім легкої запальної реакції (тихе запалення), супроводжують також хронічні захворювання. При хронічному перебігу захворювання часто трапляються епізоди з гострими симптомами, які можуть бути дуже стресовими.

Для підтримки організму препарати системної регуляції можна застосовувати вже з першими симптомами, а також у разі гострих фаз із хронічними процесами захворювання.

Метою системного регулювання є лікування як гострих, так і хронічних симптомів захворювання, відповідно до симптомів. Препарати, що регулюють систему, виготовлені із специфічних компонентів різних нижчих штамів грибів (препарати Myco) та фізіологічних карбонових кислот (препарати карбонової кислоти).

"СИСТЕМНЕ РЕГУЛЮВАННЯ"

ПРИКЛАД: ЦИСТИТ

Особливо часто циститом страждають жінки. Часто це відбувається після переохолодження. В результаті не всі пацієнти страждають циститом (природна регуляція). Однак якщо слизова оболонка сечового міхура роздратована заздалегідь, то після впливу холоду набагато більш імовірно, що це призведе до запалення з класичними симптомами запалення слизової оболонки сечового міхура, такими як відчуття печії при сечовипусканні, каламутна і гаряча сеча та біль у регіоні сечового міхура (гострі симптоми). Як правило, цистит виліковується у багатьох пацієнтів, але у деяких запалення перетворюється на хронічний процес (хронічні симптоми), при якому виникають періодичні загострення. Мікопрепарати з Системного Регулювання використовуються для лікування гострого циститу.

БАЗИСНЕ

РЕГУЛЮВАННЯ

Кожен день в організмі відбуваються сотні реакцій, які ви не помічаєте. Однак вони залежать від того факту, що умови реакції завжди однакові, наскільки це можливо. Цей стан називається внутрішнім середовищем. Важливою складовою внутрішнього середовища є кислотно-лужний баланс, але значну роль відіграє також зміст мінералів і мікроелементів. Видалення і нейтралізація кислот - велике щоденне завдання для організму. Кислоти утворюються, з одного боку, під час нормального обміну речовин, але також при розщепленні їжі. Залежно від їжі кислоти виділяються в різному ступені. Продукти з високим кислотним навантаженням - це продукти з тваринним білком і продукти з білої муки або цукру-рафінаду.

Організм використовує різні мінерали і мікроелементи для нейтралізації кислот. Крім того, кислоти щодня виводяться через нирки, легені та кишечник. На жаль, організм може виділяти тільки певну кількість кислот кожен день, та запаси мінералів в організмі не безмежні. Якщо добова кількість виробленої кислоти перевищує це значення, кислоти залишаються в організмі і можуть бути виведені тільки на наступний день.

Однак якщо наступного дня виробляється занадто велика кількість кислоти, то кислоти залишаються в різних тканинах, які не можуть бути виведені або нейтралізовані. Це призводить до проблем у довгостроковій перспективі, тому що занадто багато кислоти в організмі назавжди змінює кислотно-лужний баланс, порушує багато важливих метаболічних реакцій (наприклад, в імунній та гормональній системі) і є причиною таких захворювань, як остеопороз, виснаження м'язів, високий кров'яний тиск і метаболічні захворювання, такі як інсулінорезистентність і діабет 2-го типу. Крім того, зміна середовища також впливає на мікроорганізми.

Якщо внутрішня частина клітини і простір між клітинами надмірно завантажені кислотами, однієї зміни дієти часто вже недостатньо; необхідно підтримувати організм і постачати його мінералами.

В рамках терапії SANUM для цього використовуються препарати базової регуляції. Базові препарати складаються з різних базових інгредієнтів і мінералів. Метою регулювання по підставі є підтримка кислотно-лужного балансу.

"БАЗОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ"

ПРИКЛАД: ОСТЕОПОРОЗ

Регулярне вживання продуктів, які розщеплюються в організмі з утворенням кислотного навантаження, може привести до невеликого метаболічного закислення в організмі. Якщо це зберігається протягом тривалого часу, то це призводить до активації остеокластів. Остеокласти руйнують кісткову речовину і тим самим роблять мінерали доступними для організму, а також нейтралізують кислоти в організмі. Однак в результаті цього розщеплення мінералів кістка втрачає речовину і розвивається остеопороз. Цю втрату кісткової маси не можна зупинити простим надходженням мінералів (наприклад, кальцію). Остеопороз можна лікувати тільки в довгостроковій перспективі, компенсуючи низький рівень метаболічної кислотності. Для цього важливо знекислити як позаклітинний, так і простір всередині клітини.


"БАЗОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ"

ПРИКЛАД: СТРЕС

Не завжди вдається уникнути стресу. Однак якщо стрес не проходить, це призводить до проблем зі здоров'ям. Стрес закислює організм. Гормони адреналін, норадреналін і кортизол все більше утворюються в організмі при стресі. Це назавжди змінює гормональний баланс, а ці гормони розщеплюються з утворенням кислоти. Надмірне закислення посилюється незбалансованим харчуванням. Щоб відновити кислотно-лужний баланс в організмі, терапевт може використовувати препарати, що регулюють лужний баланс.

ІМУННЕ

РЕГУЛЮВАННЯ

Імунна система організму захищає нас від хвороботворних мікроорганізмів. Щоб це завжди працювало добре, імунна система також повинна регулярно тренуватися. Для цього є кілька можливостей. Багата основами дієта з великою кількістю мінералів і вітамінів, достатній сон і регулярні фізичні вправи - хороші способи зміцнити і підтримати вашу імунну систему. Однак для ефективного тренування імунна система також потребує регулярних стимулюючих навантажень з боку мікроорганізмів на додаток до гарного джерела. Цей контакт між імунними клітинами і мікроорганізмами відбувається, зокрема, в кишечнику і на слизових оболонках. Різні компоненти мікроорганізмів роблять позитивний вплив на наші імунні клітини, такі як клітинна стінка і різні компоненти в середині клітини. Речовини, які утворюються мікроорганізмами, також стимулюють імунну систему. Однак цей стимулюючий ефект може бути викликаний тільки деякими мікроорганізмами. Імунна система дуже точно розрізняє друга і ворога, тому патогени, що викликають хворобу, викликають захисну імунну відповідь.

Цей позитивний імпульс певних мікроорганізмів для імунної системи також можна використовувати в терапевтичних цілях. Поточні дослідження показують, що різні бактерії мають стимулюючий вплив на різні клітини імунної системи. Цікаво, що реакція на мікроорганізми не завжди однакова. Імунна відповідь посилюється там, де він дуже слабкий (в разі сприйнятливості до інфекції), і слабшає, коли він занадто сильний або надмірний (як у випадку алергії). Це явище також відоме як імунна модуляція.

У терапії можуть використовуватися живі, убиті бактерії або просто певні компоненти клітинної стінки. Однак використання живих бактерій може викликати сильні імунні реакції у пацієнта, що стане проблематичним. Якщо бактерії гинуть під впливом тепла, їх поверхнева структура може змінитися у несприятливий бік. Тому використання бактеріальних компонентів є хорошим варіантом для терапії, особливо якщо вони оброблялися обережно і без нагрівання. Це дозволяє уникнути ризику надмірно сильної імунної реакції або навіть зараження живими бактеріями, а біологічно активні інгредієнти, що містяться в них, не змінюються під дією тепла.

В рамках SANUM-терапії використовуються препарати, виготовлені зі спеціальних бактеріальних компонентів (препарати Bacto). Вони виробляються за допомогою особливого щадного процесу (без впливу тепла). Препарати «Bacto» відносяться до елементу імунної регуляції. Їх можна використовувати для профілактики, а також добре в разі гострої реакції або надмірної імунної відповіді. Різні бактерії мають різні фокуси (органи, тканини) в терапії і таким чином можуть бути добре адаптовані до потреб пацієнта.

Коли організм занедужує інфекцією, бактерії, наприклад, зуміли прорватися через перші бар'єри імунної системи, щоб розмножуватися, а часто і поширюватися по всьому тілу. Імунній системі не завжди вдається усунути збудника безпосередньо. Деякі патогени можуть відступати у важкодоступні області протягом тривалого часу (наприклад, у нервову тканину), де імунній системі дуже важко дістатися до них. Полегшити поширення збудників в організмі може й ослаблена імунна система. Багато бактерій також навчилися уникати імунної системи. У різних умовах (наприклад, при прийомі антибіотиків) зростання бактерій може змінюватися; бактерії ростуть без клітинної стінки. Поточні дослідження показують, що деякі з цих форм з недостатністю клітинної стінки (CWD) існують в організмі протягом тривалого періоду часу, можуть розмножуватися і навіть передаватися через плаценту. Крім того, токсини можуть накопичуватися і потрапляти в навколишні тканини. CWD також були виявлені у здорових людей, не викликаючи жодних симптомів хвороби. Однак зміни в середовищі призводять до збільшення цих CWD, і, як наслідок, в організмі виникають порушення й навіть розвиток хронічних захворювань. Імовірно вони також беруть участь у розвитку аутоімунних захворювань. Для багатьох аутоімунних захворювань передумовою є інфекція. Деякі молекулярні структури CWD нагадують власні структури організму і, таким чином, викликають аутоімунну відповідь.

Отже, в ході холістичної терапії SANUM усунення CWD та продуктів їх метаболізму є метою препаратів SANUМ, які складаються з конкретних екстрактів клітинної стінки від різних бактерій та грибів. Вони також відносяться до елементу імунної регуляції. Головна мета цих препаратів - підтримувати організм у його зусиллях щодо усунення хронічних захворювань.