• КРАЩІ ТРАДИЦІЇ

    натуральної ТЕРАПІЇ
    В СУЧАСНОМУ СВІТІ

  • SANUM ТЕРАПІЯ

    Мікроорганізми в балансі

  • Натуральна косметика

    органічного походження

Системні захворювання або стреси, викликані різними токсинами навколишнього середовища, різко зросли в останні роки. Це розвиток вимагає хорошої адаптації ліків з точки зору дозування і активності. Наш великий вибір лікарських форм і потенцій дозволяє проводити терапію, яка може бути оптимально адаптована до симптомів і чутливості людини.

SANUM ТЕРАПІЯ

Мікроорганізми в балансі

У природі народження і життя перетікають в розпад і смерть і, таким чином, утворюють цикл життя. Всі живі істоти є частиною цього великого циклу - люди, тварини, рослини і мікроорганізми. Як і в годинах, все ланцюга пов'язані один з одним, як шестерінки. Таким чином, перешкоди в одній точці також впливають на всі інші ланцюги. Якщо розуміти хвороби як порушення в системі кровообігу, зображення годинника прояснює, чому для терапії необхідно враховувати всі механізми і лікувати їх.

Особливе значення для здоров'я людини мають мікроорганізми. Для одужання людини необхідно усунути порушення в цій системі. Терапія SANUM препаратами, виготовленими з певних компонентів різних мікроорганізмів (грибів або бактерій), починається саме тут з її унікальною терапевтичної концепцією.

ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ І ОМОЛОДЖЕННЯ

Натуральні креми органічного походження Biofrid

Догляд за шкірою є ключовим моментом, коли мова йде про здоров'я в цілому. Почервоніння шкіри, вугри або навіть сухість шкіри - ознаки дисбалансу в організмі. Цим знакам слід приділяти велику увагу і відповідно підтримувати і піклуватися про них.

Візьміть собі на озброєння багаторічний досвід і ґрунтовні знання існуючих косметичних формул, які протягом багатьох років розвивалися, щоб Ви мали гарний вигляд і відчували себе добре. Асортимент продукції розширений за рахунок органічної та натуральної косметики.

Шанувальникам SANUM-

ЦІКАВО

Ми хотіли б надати вам вичерпну інформацію про наших ліках і терапії SANUM, з юридичних причин нам не дозволяється робити всю інформацію загальнодоступною.

Якщо ви належите до групи медичних фахівців, ми хотіли б запропонувати вам просто зареєструватися. В особистому кабінеті ви знайдете додаткову інформацію про всі лікарські засоби SANUM, включаючи бактеріальні та грибкові препарати, про особливості їх інгредієнтів і областях їх застосування, а також додаткову інформацію про терапію SANUM.

ЕКСПЕРТНА ГРУПА - ВХОД


Якщо Ви не належите до медичної спільноти і як і раніше хочете отримувати детальну інформацію? Негайно запишіться на прийом до досвідченого терапевта SANUM в вашому районі.

Аптекам і торговельним мережам

Багато з наших торгових партнерів зверталися до нас, грунтуючись на особистому досвіді роботи з продуктами які ми представляємо. Для нас велика честь створювати і розвивати мережу за допомогою торгових Партнерів по всій Україні, яка забезпечує доступ до наших ліків, косметики і засобів по догляду.

«BЕА ФАРМ» - це велика стрімко розвивається в області поставок препаратів Санум в Україні. Наші основні види діяльності включають в себе забезпечення різних лікувальних закладів сучасними медичними препаратами, також ми не забуваємо про ведення суспільно-наукової діяльності.