Місія Веа Фарм

Нашим головним завданням є різнобічне сприяння медичним установам і їх персоналу в здійсненні високої місії - турботи про здоров'я населення. З нашого боку ми гарантуємо оперативне забезпечення лікувальними препаратами і донесення новітньої інформації в професійній сфері.

Охорона здоров'я на сьогоднішній день являє собою комплексну систему, яка об'єднує досягнення медичної науки і практики, сучасних лікарських методик, лікувального обладнання, а також унікальних інженерних рішень і прогресивного менеджменту.

Компанія «ВЕА ФАРМ», що працює на світовому ринку, розуміє всю складність завдань, які стоять перед українською охороною здоров'я. Тому ми прагнемо втілювати нашу місію, роблячи свій внесок у розвиток медицини.

Сьогодні «ВЕА ФАРМ» - ексклюзивний дистриб'ютор на українському ринку продукції компанії Sanum-Kehlbeck. Завдяки нашій розвиненій філіальній мережі ми поставляємо препарати по території всієї України.

Компанія «ВЕА ФАРМ» незмінно дотримується норм професійної етики і високої соціальної відповідальності.

Наші цілі:

  • орієнтація на клієнта;
  • надання допомоги для отримання найкращих результатів;
  • турбота про співробітників, адже саме вони - основне джерело нашого успіху;
  • співробітництво і партнерство для досягнення загальних цілей;
  • інновації та покращання;
    прозорість і ясність у спілкуванні з клієнтами.

Ми завжди прагнемо до розвитку і усвідомлюємо нашу відповідальність за суспільство в цілому. Наші місії, цілі та завдання є основними принципами і запорукою успіху компанії «ВЕА ФАРМ».