ВЕА ФАРМ продукція Санум-Кельбек (SANUM-Kehlbeck) в Україні

«BЕА ФАРМ» - це стрімко зростаюча в галузі постачань препаратів в Україні фармакологічна компанія. Наші основні види діяльності включають забезпечення різних лікувальних закладів сучасними медичними препаратами. Також ми пам'ятаємо про ведення суспільно-наукової діяльності.

«ВЕА ФАРМ» - ексклюзивний представник в Україні фармацевтичного підприємства САНУМ-Кельбек (SANUM-Kehlbeck) (Німеччина), яке ось уже понад 40 років працює на світовому ринку натуропатичних лікарських засобів. Це виробник препаратів щадного відновлення імунної системи людини, які відроджують внутрішнє середовище організму і рекомендовані при проведенні терапії з різними видами захворювань. Велику групу імунотропних засобів, що випускаються німецьким фармпідприємством Санум-Кельбек, складають біопрепарати мікробного походження,так звані імунобіологічні препарати.

За допомогою Санум-терапії можливо лікувати хронічні захворювання. Цей тип лікування практично не має протипоказань, а значить може бути призначений всім, в тому числі ВІЛ-інфікованим, хворим на онкологію, людям похилого віку.

Ефективність Санум-препаратів у комбінації з нормалізацією ендоекології підтверджена багаторічним успішним досвідом лікування пацієнтів, стосовно яких академічна медицина була безсила.

У «ВЕА ФАРМ» працюють фахівці з вищою освітою, лікарі і фармацевти з багатим досвідом роботи в сфері охорони здоров'я, які пройшли стажування в європейських медичних компаніях і мають всі необхідні сертифікати.

Керівництво «ВЕА ФАРМ» покладає в основу своєї діяльності професіоналізм співробітників. Займається розробкою і впровадженням у практичну охорону здоров'я нових методів біологічної терапії хронічних захворювань з використанням Санум-терапії, веденням науково-дослідницької діяльністі, навчанням лікарів новим методам терапії. Здійснює співробітництво з представниками провідних клінік Німеччини, Швейцарії, Австрії. Співпрацює з лікарями Європейського Союзу.

Постачання лікувальних закладів необхідними препаратами - це лише частина тієї роботи, яку наша компанія виконує для розвитку вітчизняної охорони здоров'я. Ми беремо участь і регулярно організуємо профільні виставки і конференції, готуємо публікації наукових статей.