Препарати SANUM-Kehlbeck


Санум-терапія відома більш ніж у 40 странах світу та заслуговує на велику увагу. Медичні препарати SANUM-Kehlbeck, які були розроблені доктором Ендерляйном і його помічниками, це ніщо інше як суспензії грибків і бактерій, підсилені за принципом гомеопатичної фармації. Вже понад 50 років їх використовують у Німеччині, Австрії, США та багатьох інших країнах світу. Поміщені в препарати протити (непатогенні білкові частинки) випускаються в різних лікарських формах: таблетки, ампули для ін'єкцій, мазі, свічки, краплі, очні краплі. В ізопатичній терапії їх відносять до нозодів.

Ізопатія - це екстремальна доктрина, яка розвинулася з гомеопатії. А згідно гомеопатії, хвороби необхідно лікувати за принципом «рівності» - «aequilia aequilibus». Правило «aequilia aequilibus curantur» (рівне лікується рівним) просто означає застосування гомеопатичних субстанцій нозодів від специфічних хвороб.

При виборі і використанні ліків Санум-терапії також, як і при виборі гомеопатичного препарату, необхідно враховувати симптомокомплекс подібний до того, що викликає патогенна флора (не обов'язково та, з якої зроблений препарат), а також індивідуальність пацієнта. Принцип вибору лікарських засобів з грибків і бактерій є окремим випадком принципу подібності, про який говорив Гермес, і який є одним із законів існування світу (принцип симпатії або принцип подібності), також, як і принцип подібності при виборі класичних гомеопатичних препаратів.

В асортименті компанії ВЕА ФАРМ представлені наступні імунобіологічні та регулюючі середовище препарати SANUM-Kehlbeck: нігерсан, фортакель, мукокель, пефракель, нотакель, формасан, цитрокель. Всі ліки SANUM відповідають сучасним методам лікування.