ВЕА ФАРМ продукція Санум-Кельбек (SANUM-Kehlbeck) в Україні

«BЕА ФАРМ» - це стрімко зростаюча в області постачань препаратів в Україні фармакологічна компанія. Наші основні види діяльності включають в себе забезпечення різних лікувальних закладів сучасними медичними препаратами, також ми пам'ятаємо про ведення суспільно-наукової діяльності.

«ВЕА ФАРМ» - ексклюзивний представник в Україні фармацевтичного підприємства САНУМ-Кельбек (SANUM-Kehlbeck) (Німеччина),який ось уже понад 40 років працює на світовому ринку натуропатичних лікарських засобів. Котре виготовляє препарати щадного відновлення імунної системи людини, відновлюють внутрішнє середовище організму, рекомендовані застосовувати при проведенні терапії з різними видами захворювань. Велику групу імунотропних засобів, що випускаються німецьким Фармпідприємством Санум-Кельбек, складають біопрепарати мікробного походження,так звані імунобіологічні препарати.

За допомогою Санум терапії можливо лікувати хронічні захворювання. Цей тип лікування практично не має протипоказань, а значить може бути призначений всім, в тому числі ВІЛ-інфікованих, хворих на онкологію, людям похилого віку.

Ефективність Санум-препаратів в комбінації з нормалізацією ендоекології підтверджена багаторічним успішним досвідом лікування пацієнтів, у яких академічна медицина була безсила.

У «ВЕА ФАРМ» працюють фахівці з вищою освітою, лікарі і фармацевти з багатим досвідом роботи в сфері охорони здоров'я, які пройшли стажування в європейських медичних компаніях і мають всі необхідні сертифікати.

Керівництво «ВЕА ФАРМ» ставить в основу своєї діяльності професіоналізм своїх співробітників. Займається розробкою і впровадженням в практичну охорону здоров'я нових методів біологічної терапії хронічних захворювань з використанням Санум терапії, науково-дослідницькою діяльністю, навчанням лікарів новим методам терапії. Здійснює співробітництво з представниками провідних клінік Німеччини, Швейцарії, Австрії. Співпрацює з лікарями Європейського союзу.

Постачання лікувальних закладів необхідними препаратами - це лише частина тієї роботи, яку наша компанія виконує для розвитку вітчизняної охорони здоров'я. Нами регулярно проводяться організація і участь в профільних виставках і конференціях, публікації наукових статей.