Дистриб'юція препаратів Санум-Кельбек в Україні

Продаж лікарських препаратів є кінцевою метою будь-якої фармацевтичної компанії. «ВЕА ФАРМ» не виняток. Саме тому спектр наших послуг включає в себе дистриб'юцію препаратів в Україні.

Залежно від потреб і можливостей наших партнерів ми формуємо необхідний набір послуг і пропонуємо найбільш оптимальні та вигідні умови. Організація продажів і дистриб'юція лікарських препаратів здійснюються повітряним, водним та наземним транспортом. Всі питання по організації дистриб'юції ми беремо на себе.

Якщо у вашої компанії або організації немає свого представництва в Україні, ми можемо запропонувати повний комплекс послуг із ввезення медичних препаратів, які включають: проходження митного контролю, логістику (транспортування), зберігання на спеціалізованих складах з дотриманням температурних режимів (в т. ч. технологічно складних), подальший продаж в аптеки і лікувально-профілактичні установи.

Співробітники компанії «ВЕА ФАРМ» регулярно аналізують ситуацію на ринку медичних препаратів, досліджують нові сегменти споживання, таким чином постійно збільшуючи обсяги продажів.

Ми працюємо в партнерстві тільки з перевіреними і які зарекомендували себе компаніями по всій Україні, що допомагає нам ефективно організовувати поширення лікарських препаратів по всій території країни. Це дозволяє максимально великій кількості пацієнтів гарантовано отримати необхідні препарати.

У свою чергу наші партнери отримують можливість розширити і поглибити свої ринки збуту і вийти на новий якісний рівень у своїй роботі.

«ВЕА ФАРМ» вирішує питання дистриб'юції продукції найбільш раціональним шляхом, який дозволяє оптимізувати проблему якнайшвидшої доставки товару від виробника до споживача при найменших часових і грошових витратах.

Приєднатися до мережі реалізації

Заповніть форму зворотного зв'язку.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом

Надіслати