Дистриб'юція препаратів Санум-Кельбек в Україні

Продаж лікарських препаратів є кінцевою метою будь-якої фармацевтичної компанії. «ВЕА ФАРМ» не виняток. Саме тому спектр наших послуг включає в себе дистрибуцію препаратів в Україні.

Залежно від потреб і можливостей наших партнерів, ми формуємо необхідний набір послуг і пропонуємо найбільш оптимальні та вигідні умови. Організація продажів і дистрибуція лікарських препаратів здійснюється повітряним, водним та наземним транспортом. Всі питання по організації дистрибуції, ми беремо на себе.

Якщо у Вашої компанії або організації немає свого представництва в Україні, ми можемо запропонувати повний комплекс послуг з ввезення медичних препаратів, які включають: проходження митного контролю, логістику (транспортування), зберігання на спеціалізованих складах з дотриманням температурних режимів (в т. ч. технологічно складних), подальший продаж в аптеки і лікувально-профілактичні установи.

Співробітники компанії «ВЕА ФАРМ» регулярно аналізують ситуацію на ринку медичних препаратів, досліджують нові сегменти споживання, таким чином постійно збільшуючи обсяги продажів.

Ми працюємо в партнерстві тільки з перевіреними і зарекомендували себе компаніями по всій Україні, що допомагає нам ефективно організовувати поширення лікарських препаратів по всій території країни. Це гарантовано дозволяє максимально великій кількості пацієнтів отримати необхідні препарати.

У свою чергу, наші партнери отримують можливість розширити і поглибити свої ринки збуту і вийти на новий якісний рівень у своїй роботі.

«ВЕА ФАРМ» вирішує питання дистрибуції продукції найбільш раціональним шляхом, який дозволяє оптимізувати проблему якнайшвидшої доставки товару від виробника до споживача при найменших тимчасових і грошових витратах.

Приєднатися до мережі реалізації

Заповніть форму зворотного зв'язку.
Ми з Вами зв'яжемося найближчим часом

Надіслати